Projektu arhīvs

World Championship Of Performing Art

555

balsis
Projektu iesniedz:

Timurs Junusovs

Vieta:

Projekta summa:

2420 €

Tā nopietni sāku uzstāties tikai 2009. gada septembrī, piedaloties gan vietējā mēroga, gan starptautiskos konkursos, kā piemēram, 5. Baltijas kausa izcīņā Igaunijā (ieguvu zeltu solo show nominācijā un bronzu brīvajā stilā). Sezona tika noslēgta ar ”The CITY - pilsētvides kultūras festivāla 2010” atzinumu "gada labākais hip hop solo dejotājs", kā arī ar Latvijas čempiona titulu divās kategorijās – Streetdance Solo Show Adult un Hip Hop Solo Freestyle 1. League Adult.

Vēlos piebilst, ka visus savus priekšnesumus gatavoju patstāvīgi bez treneru palīdzības un dalības deju skolās.

Viens no nozīmīgākajiem pagaidām turnīriem, kurā esmu ņēmis dalību notika pagājušā gada 29. novembrī Cēsīs - ”Starptautiskais Talantu Čempionāts”, kurā piedalījās 6 valstu pārstāvji (Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina) un sacentās šādās nominācijās: vokālisti, dejotāji, instrumentālisti, aktieri, modeles un vieglā žanra pārstāvji. Starp 380 dejotājiem es ieguvu Grand Prix balvu, un tagad 2010. gadā 17. jūlijā man ir iespēja braukt uz ”Pasaules Čempionātu Izpildītājmākslā”, kurš notiks ASV.

Vēl neviens no Latvijas nav izcīnījis iespēju braukt uz šādu čempionātu. Tādēļ mana projekta mērķis ir piedalīties šajā Čempionātā, kas norisināsies Holivudā, tādā veidā popularizējot savu vārdu, kas vēlāk nākotnē palīdzētu man Latvijā atvērt savu deju skolu vai arī, pateicoties labiem panākumiem šajā čempionātā, iespējams tiks pavērtas man durvis uz šovbiznesa skatuvi. Lai piedalītos Pasaules čempionātā ir jāizveido divi solo šovi, katrs ne ilgāks par minūti. Tas, ko es esmu ieplānojis parādīt uz skatuves Amerikā, ir unikāli priekšnesumi, ko pasaule vēl nav redzējusi dejojam, taču dotajā brīdī nevēlētos atklāt šo noslēpumu, jo pie šova un tā niansēm vēl tiek cītīgi strādāts.