Projektu arhīvs

Vingro un dzīvo 100 gadus!

354

balsis
Projektu iesniedz:

Vineta Zeltkalne

Vieta:

Viļakas pilsēta, Viļakas novads

Projekta summa:

14611 €

Projekta mērķis: Izveidot vingrošanas vidi Viļakas pilsētā, lai veicinātu un popularizētu veselīgu dzīvesveidu un labiekārtotu apkārtējo vidi Viļakas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Ieguvumi: Brīvdabas trenažieris spiešanai ar kājām horizontāli; Brīvdabas slēpošanas trenažieris; Brīvdabas velotrenažieris; Brīvdabas trenažieris „Steperis”; Brīvdabas airēšanas trenažieris; Brīvdabas trenažieris vilkšanai no priekšas; Brīvdabas trenažieris kāju iztaisnošanai; Brīvdabas šūpoles – ķēžu; Brīvdabas trenažieris „Orbitreks”; Brīvdabas masāžas iekārta;

Vingro un dzīvo 100 gadus!!! Mēs visi vēlamies būt veseli un dzīvot ilgi. Regulāra vingrošana un fiziskās aktivitātes palīdz nostiprināt veselību un saglabāt mūžam stingru un vingru ķermeni, uzlabo asinsriti un vispārējo organisma pašsajūtu, palīdz iegūt slaidu ķermeni. Daudzi cīnās ar dažādu diētu ievērošanu, nokļūst diētu valgos, ierobežojot sevi un iegūstot pesimistisku dzīves skatījumu. Jāvingro ir ikvienam! Iedzīvotāji saka, ka daudz līdzekļu aiziet medikamentu iegādei, lūdz sociālos pabalstus zālēm. Iedzīvotāji aizbildinās, ka sporta zāli vai apmeklēt trenažierus nav laika, tie nav atvērti, tad, kad viņiem ir brīvs laiks. Tāpēc Viļakas novada dome nolēma izveidot 3 aktīvās atpūtas laukumus, kas būtu atvērti 24 h diennakti. Pilsēta kļūs par vingrošanas pilsētu, lai iedzīvotājiem un viesiem būtu iespējams vingrot ejot pa pilsētu. Apmeklējot iestādes centrā, vingro laukumā, kurš atrodas centrā; apmeklējot skolas, vingro netālu no sporta zāles; ja esi slinkāks un nevēlies doties tālu prom no daudzdzīvokļu māju kvartāla, vingro tur! Iedzīvotāji varēs braukt ar āra riteni, slēpot, skriet uz skrejceliņa, vingrināt kāju un roku muskuļus, masēt muguru uz speciālā āra trenažiera un veikt citus vingrinājumus. Bērni varēs iemīlēt fiziskās aktivitātes uz bērnu vingrošanas inventāra. Mērķis ir popularizēt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Viļakas novada iedzīvotāju vidū, attīstīt un popularizēt vingrošanu. Viļakas novada sporta metodiķi sagatavos individuālas vingrošanas programmas ikvienam iedzīvotājam atbilstoši viņu veselībai un fiziskajām spējām. Vingro, esi vesels un dzīvo ilgāk!