Projektu arhīvs

Vasaras nometne Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra audzēkņiem

1450

balsis
Projektu iesniedz:

Svetlana Počebita

Vieta:

Latvija, Rojas pagasts, Melnsilkrasts, kempings

Projekta summa:

3000 €

Šogad Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centram nav atbalstītāju, kas varētu nodrošināt vasaras nometnes organizēšanu Melnsilī. Šo pārgājienu pa Melnsila apkārtni aprūpes centra audzēkņi vienmēr uzskatījuši par gada svarīgāko notikumu viņu dzīvē. Bērniem ir nozīmīgi, ka tie var izbaudīt vasaras priekus pie dabas krūts: peldēties un rotaļāties piejūrā, izpētīt dabas veltes un notikumus. Iespēja arī šovasar atgriezties kempingā, bērniem ļaus siltos vasaras vakarus pavadīt pie ugunskura, gatavot ēdienu un aizvadīt omulīgu vakaru vidē, kas tik ļoti atšķiras no viņu ikdienas.

Nometnes laikā tiks organizētas sporta spēles, stafetes kā arī dažādas radošās darbnīcas, kurās būs iespēja pagatavot ko īpašu no dabas veltēm. Melnsilī bērniem būs iespēja aptvert arī dabas varenumu un dažādību: priežu mežu, jūras stāvkrastu, smilšu kāpas, dabas veltes. Nometne bērniem- tā ir savdabīga dzīves skola, kuras ietvaros viņi nonāk jaunā atmosfērā, mācās adaptēties pie dažādiem nosacījumiem un kļūt patstāvīgi, apzinās darba nozīmi un vērtību. Dalība nometnē daudziem bērniem palīdz pārvarēt iekšējās bailes, nedrošību un kautrīgumu, palīdz saskarsmē ar līdzcilvēkiem. Nometne bērnam ir jauna dzīves dimensija, ļoti interesanta sociālā vide, kas atstāj atmiņas par brīnišķīgu, cilvēcisku saskarsmi.

Nometne - tas ir katra bērna personības izaugsmes un attīstības laiks, bērna radošā potenciāla tālākā attīstība - laiks un vieta, kas ir brīvi no sabiedrības spiediena, laiks, lai izprastu sevi. Lūdzu nobalsojiet!