Projektu arhīvs

Uzdāvināsim skolēniem sporta aprīkojumu Preiļos

6001

balsis
Projektu iesniedz:

Maruta Plivda

Vieta:

Preiļi

Projekta summa:

2772 €

Preiļu novada jaunieši pēc skolas nodarbībām vēlas sevi fiziski attīstīt, izmantojot atbilstošu sporta aprīkojumu. Mūsdienās ir iespējams ātri kļūt atkarīgiem no dažādiem kaitīgiem ieradumiem, vai arī slaistīties apkārt neko nedarot.


Tāpēc jauniešu grupai no Preiļu 1.pamatskolas sadarbībā ar vecāku biedrību "Savai skolai", sadarbojoties ar sporta skolotājiem ir radusies ideja izveidot telpu ar sporta aprīkojumu, kur varētu sevi fiziski pilnveidot, lietderīgi pavadot savu brīvo laiku, vai arī mērķtiecīgi trenējoties, lai sasniegtu labus rezultātus sportā, kā arī, lai uzlabotu savu veselības stāvokli. Gribam skolā popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu gan skolēnu, gan skolotāju, gan vecāku vidū.


Nepietiekama fiziskā aktivitāte bērnībā var ietekmēt veselību visa mūža garumā. Mūsuprāt galvenie šķēršli, kas kavē skolēniem būt fiziski aktīviem ir izmaksas, izpratnes trūkums, attālums, apgrūtināta pieeja tikt trenažieru zālēs. Šo trenažieru zāli novada skolēni un iedzīvotāji varēs izmantot  bez maksas.