Projektu arhīvs

Uzdāvināsim Bērniem Prieku

265

balsis
Projektu iesniedz:

Dmitrijs Čerņavskis

Vieta:

Rīga

Projekta summa:

2440 €

Biedrība Bērnu Rehabilitācijas un Kultūras Nams „VITO BMMS” vēlas Jūs iepazīstināt ar projektu „Uzdāvināsim Bērniem Prieku”!

Projekta darbības virziens ir tieši saistīts ar izglītošanu kultūras jomā, un tas ietver labdarības koncertu sēriju (trīs koncertus: viens koncerts, ik pēc trim mēnešiem). Projekta iniciators un labdarības koncertu organizators ir komponists Dmitrijs Čerņavskis. Koncerta programma sastāvēs no 14 dažādām instrumentālām kompozīcijām džeza, klasikas un estrādes mūzikas stilā. Koncertā piedalīsies Rīgas cirka studijas pārstāvji, dažādu kultūras namu bērni, bērni no bērnunamiem, jaunie talantu konkursu uzvarētāji, muzikāli radošu festivālu dalībnieki, kā arī valsts simfoniskā orķestra pārstāvji. Saistībā ar koncertu paredzētas arī intervijas TV, radio, kā arī publikācijas citos preses izdevumos.

Mēs ceram, ka jau 3. decembrī koncertzālē „Maskavas Nams”, pateicoties Jūsu atbalstam, varēs notikt pirmais koncerts no labdarības koncertu sērijas. Ieeja visiem apmeklētājam būs bez maksas.

Dārgie draugi, kopā uzdāvināsim bērniem prieku, iespēju realizēties, parādīt sevi un saņemt mūsu mīlestību, siltumu un atbalstu! Mūsu bērnu kultūrā, ir mūsu pašu nākotne! Apskatiet mūsu foto un video materiālus, un balsojiet par mūsu projektu! Mēs Jums ticam!

Paldies katram, kas mūs atbalstīs!