Projektu arhīvs

TV projekts "Gribu mājas" par bāreņu, bērnu un pusaudžu problēmām

7065

balsis
Projektu iesniedz:

Nataļja Ļoļāne

Vieta:

Rīga

Projekta summa:

4269 €

Raidījuma mērķis: mudināt sabiedrību bāreņu adopcijai; mudināt pieaugušos pievērst lielāku uzmanību saviem bērniem un citiem bērniem (lai nebūtu vienaldzīgiem pret bērnu problēmam); abildēt uz jautājumiem, saistītiem ar adopcijas kārtību, nepilngadīgajiem likumpārkāpējiem, pusaudžiem utt.; līdzekļu piesaistīšana bāreņiem, uzņēmēju motivācija, lai palīdzētu bērniem.

Raidījuma translācija - kanālā TV5 Rīga krievu valodā (4 reizes mēnesī, Svētdienās 11:20, ar raidījuma atkārtojumu pirmdienās).


Katrs raidījums tiks vērsts uz konkrētu tēmu, saistītu ar adopcijas kārtību. Raidījuma sākums: - sveiciens, raidījuma tēmu nosaukums. Raidījuma liriskā daļa: - sižets, kas veltīts bērniem, kuri dzīvo bērnu namā, nepilngadīgajiem likumpārkāpējiem, pusaudžiem u t.t.. Intervija studijā: Intervija ar kādiem Latvijā pazīstāmiem cilvēkiem, kuri dalīsies ar savu pieredzi bērnu audzināšanā (Latvijas aktieri, sportisti, dziedātāji, televīzijas žurnalisti, radio vadītāji, uzņēmēji un t.t.). Sadaļas:  divi sižeti, saistīti ar SOS ciematiem un ar bērnu veselību. Nākotnē: līdzekļu savākšana bērnu namiem, sadaļa «Paldies», kur parāda lietas iegādātas par naudas ziedojumiem.

Raidījumu arhīvs pieejams: http://www.tv5.lv/play/#/category/hochu-domoj