Projektu arhīvs

Sporta laukums Tautskola 99 Baltie zirgi struktūrvienībā Brīvā Māras skola

1571

balsis
Projektu iesniedz:

Biedrība Tautskola 99 Baltie zirgi

Vieta:

Rīga

Projekta summa:

2840 €

„Brīvā Māras skola” ir biedrības „Tautskolas 99 Baltie zirgi” filiāle Rīgā. Ideja veidot skolu tuvāk savai dzīvesvietai nāk no pašiem vecākiem, kuri, vērojot savas atvasītes augam, ilgi lolojuši sevī sapni par bērniem draudzīgu, sabiedrībai vajadzīgu un no aizspriedumiem, bailēm brīvu skolu.

Ar šo sajūtu dvēselē, apvienojās gan vecāki, gan pedagogi, gan bērni, lai radītu paši savu skolu! Un nu jau 2 gadus Rīgā darbojas aternatīva skola, kuras būtība ir nevis iedot zināšanas, bet iekustināt tos milzīgos mentālos un psiholoģiskos spēkus, kas ļautu katram tos izmantot domāšanā, problēmu risināšanā, jaunradē un mācībās. Mūsu lielākā vērtība ir tas, ka atrodamies Bišumuižas parkā, taču tas vēl ir jāpielāgo bērniem un skolai, tāpēc mēs nesavtīgi kopjam parku un izmantojam dabas dotos resursus apmācību procesā.Tā kā mūsu skola meklē jaunus virzienus izglītībā un ikdienā izmanto alternatīvas metodes, tad viena no mūsu idejām ir sports brīvā dabā, kas ļauj ik vienam izmantot dabas resursus, nemaksājot par sporta zālēm, lai uzlabotu savu fizisko un garīgo dzīvi. Šis virziens šobrīd ir ļoti populārs ārpus Latvijas, kur bērni jau no agras bērnības iemācās aktīvi sevi nodarbināt, ejot dabā un sportojot!

Mēs ļoti ceram, ka mums ar Jūsu visu atbalstu izdosies ierīkot futbola laukumu, kas ir tikai pirmais etaps Bišumuižas parka labiekārtošanā, jo mūsu sapnis ir izveidot Rīgā draudzīgu vietu ģimenēm ar bērniem, lai ik vienam būtu iespēja kopā pavadīt aktīvi savu brīvo laiku.

Par mums sīkāk varat izlasīt mūsus mājas lapā www.marasskola.lv