Projektu arhīvs

Saldus PII "Zīlīte" bērni droši un veseli svaigā gaisā!

933

balsis
Projektu iesniedz:

Liene Apsīte

Vieta:

Saldus PII "Zīlīte", Saldus

Projekta summa:

2961 €

Tradīcijām bagātā Saldus PII “Zīlīte” jau 41 gadu katru septembri savā pulkā uzņem Saldus bērnus, nu savus mazos darboņus vēlas iepriecināt ar jaunām šūpolēm, šķēršļu joslu un citām feinām rotaļu laukuma atrakcijām. Bērni jautri pavada laiku brīvā dabā, neskatoties uz to, cik sen vai nesen rotaļu laukums izveidots. Tomēr, ir liela vēlēšanās “iet laikam līdz” un piedāvāt saviem acuraugiem jaunas, modernas rotaļu iespējas, kas arī palīdz attīstīt bērnu fiziskās spējas.

Pašas audzinātājas stāsta: “Zinot un jūtot apkārtējās pasaules negācijas, apzinoties mūsdienu situāciju, ka jau pirmsskolas vecuma bērni savu brīvo laiku pavada pie datora un televizora, tā šobrīd ir aktuāla problēma. Esam ieinteresēti, lai PII "Zīlītes" bērni pavadītu laiku svaigā gaisā, stiprinot veselību un darbotos drošā vidē. Lūdzu, palīdziet piepildīt šīs vēlmes un atbalstiet mūsu projektu, jo kopā mēs varam!”.

Gribētos, lai katram bērnam Latvijā ir vismīļākās audzinātājas, rūķu mājiņa vai labirints rotaļu laukumā un, protams, pats galvenais – daudz, daudz mīlestības ģimenē. Atbalstot vienam otru, mums tiešām izdosies!