1448

balsis
Projektu iesniedz:

Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atbalsta fonds

Vieta:

Rīga

Projekta summa:

25554 €

Ideja par savas skolas televīzijas izveidi bija radusies pirms diviem gadiem, taču līdz pat šim brīdim ir palikusi nepiepildīta. Šīs ieceres pirmsākumi meklējami skolas direktores idejās, kas spējušas aizraut arī foto un video mākslā ieinteresētus skolēnus, kuri, esot entuaziasma un ideju pilni, pavisam nesen ir sākuši šīs idejas veiksmīgi realizēt.

Skolas televīzijas būtība ir popularizēt skolā notiekošos pasākumus un tādā veidā gan pašus skolēnus, gan arī skolēnu vecākus un plašāku sabiedrību interesantā un viegli uztveramā veidā iepazīstināt ar skolā notiekošo. Līdz šim brīdim ir izveidots skolas televīzijas logo, kā arī vairāki video materiāli, kas tapuši ar pašu skolēnu un viņu vecāku iniciatīvu.

Atbalstot šo projektu, plašākai sabierībai būs iespēja uzzināt par skolā notiekošajiem pasākumiem. Mūsu līdzšinējos video projektus iespējams atrast youtube.com, ierakstot meklēšanas laukā RVVĢ-TV.

Visi video projekti sabiedrības iepazīstināšanai ar skolā notiekošo tiek izvietoti skolas tīmekļa vietnē http://www.rvvg.lv