Projektu arhīvs

Rotaļu laukums Stendes PII Saulīte

511

balsis
Projektu iesniedz:

Agnese Millere

Vieta:

Talsu novads,Stende, Nākotnes iela 3 PII Saulīte

Projekta summa:

3924 €

Bērns ir vesels tad, ja tas ne tikai neslimo, bet ir arī vispusīgi, tostarp arī kustību ziņā attīstīts, ja viņam ir labas fiziskās un garīgās darba spējas, ja viņš viegli piemērojas dažādiem apstākļiem. Ir pierādīts, ka daudzveidīgu kustību ietekmē uzlabojas bērna galvas smadzeņu un nervu darbība, elpošana, asinsrite un vielmaiņa. Mazajiem rodas možs un dzīvespriecīgs garastāvoklis, visi dzīvības procesi noris aktīvāk.

Šī projekta ietvaros mēs vēlamies papildināt Stendes PII “Saulīte” esošo rotaļu laukuma teritoriju ar jaunu ergonomisku, drošības un kvalitātes standartiem atbilstošu rotaļu laukumu, tādējādi dažādojot fiziskās aktivitātes svaigā gaisā. Esošās rotaļu konstrukcijas ir bīstamas, fiziski un morāli novecojušas, tām jau ir uzsākta demontāža.

Tieši kustībā bērns apzinās savu esamību: ja es kustos – esmu dzīvs, jo brīvākas un radošākas ir kustības, jo pilnīgāk bērns spēj izzināt apkārtējo pasauli un darboties tajā. Aptaukošanas un mazkustīgs dzīvesveids – mūsdienu sabiedrības aktuālākā problēma un ātrākais ceļš uz veselības problēmām. Bērniem katru dienu ir nepieciešamas vismaz 60 minūtes dažādu aktivitāšu, lai attīstītu veselīgu dzīvesveidu. Projekta ietvaros, organizējot ģimeņu talku, tiks sakopta jau esošā rotaļu laukuma teritorija un papildināta ar jaunu rotaļu laukumu.