Projektu arhīvs

Radošās darbnīcas

1333

balsis
Projektu iesniedz:

Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja

Vieta:

Projekta summa:

484 €

Brīvdienās klīnikas pedagogs nestrādā, un rotaļu istaba ir ciet - mazajiem pacientiem ir garlaicīgi, un laiks paiet ļoti lēnu, taču visiem kopā darbojoties ir jautri, laiks paiet nemanot, un bērni ne tiki uzzina, kas ir Sarkanais Krusts un iegūst jaunas prasmes, bet arī savā starpā sadraudzējas.

Līdz šim brīvprātīgie jaunieši klīnikā izmantoja materiālus, kas palikuši no citiem pasākumiem, kā arī nesa dažādas lietas no mājām, taču, lai bērniem būtu daudz interesantāk un viņi varētu apgūt jaunas prasmes, ir nepieciešams iegādāties visdažādākos materiālus (krāsainos papīrus, krāsas, pērlītes utt.).

Slimnīcas gaiteņos ir ļoti sens noformējums, bet projekta laikā kopā ar bērniem un jauniešiem tiks izveidoti jauni rotājumi, lai apkārtējā vide radītu patīkamas emocijas. Mazie mākslinieki varēs darbiņus ņemt arī uz mājām.

Projekts ir plānots vismaz uz gadu un, ja pietiks resursu, tad vēl ilgāk. Tuvojoties svētkiem, piemēram, Ziemassvētkiem, tiks rīkoti nelieli pasākumi ar aktivitātēm, lai mazie pacienti neskumtu, bet pasmaidītu.