Projektu arhīvs

Āra trenažieri Ciblas vidusskolā!

16732

balsis
Projektu iesniedz:

Mārīte Romanovska

Vieta:

Ciblas vidusskolas stadions, c.Cibla, Ciblas pagasts, Ciblas novads

Projekta summa:

15000 €

Projekta mērķis: Iegādāties un uzstādīt āra trenažierus un soliņus, veicinot Ciblas vidusskolas un tās apkārtnes attīstību un labiekārtošanu.

Iekārtas: Kombinētais brīvdabas trenažieris vilkšanai no augšas/Spiešanai no krūtīm sēdus; Brīvdabas trenažieris „Zirdziņš”; Brīvdabas trenažieris – roku pārtveršana kārienā; Brīvdabas šūpoles – balansieris; Brīvdabas šūpoles – ķēžu; Brīvdabas velotrenažieris; Brīvdabas slēpošanas trenažieris; Brīvdabas trenžieris „Steperis”; Koka sols ar metāla kājām; Āra trenažieru komplekts.

Ciblas novadā sportam ir liela nozīme. Ikgadējos novada svētkos vismaz pāris dienas tiek veltītas sportiskām aktivitātēm. Jauniešiem un bērniem katru gadu tiek organizēti dažādi sporta pasākumi -futbola turnīrus, volejbola, florbola, orientēšanās sacensības. Brīvajā laikā jauniešiem ir vēlme sportot gan sporta zālē, gan ārā. Sports sniedz bērniem pozitīvu piedzīvojumu un dod rūdījumu tālākai dzīvei. Fiziski aktīvs bērns jūtas drošs un komunikabls, labāk orientējas telpā un kustību prieks iet viņam līdzi visā turpmākajā dzīvē. Šogad skolas ēka piedzīvoja pārvērtības – tika īstenots renovācijas projekts un nosiltinātas ārsienas, jumts. Nākamgad tiek plānots par pašvaldības līdzekļiem uzlabot skolas stadiona segumu, šajā projektā vēlamies iegādāties un uzstādīt āra trenažierus un soliņus, tādējādi turpinot jau iesākto darbu – Ciblas vidusskolas un tās apkārtnes attīstību un labiekārtošanu.