Vieta:

Sporta-atpūtas komplekss "Algarve Gardens", Portugāle

Projekta summa:

3000 €

Smiltenes sporta centrs pateicoties mērķtiecīgai un profesionālai pieejai mācību-treniņu procesa organizācijai savas darbības laikā ir sagatavojis virkni sportistus, kas guvuši atzīstamus panākumus ne tikai valsts mēroga sacensībās, bet arī sekmīgi pārstāvējuši mūsu valsti starptautiskajās arēnās. Gadsimta sākumā mēs lepojāmies ar Lieni Puriņu, Gati Spundi, Madaru Dzalbi; vēlāk pasaules un Eiropas junioru vicečempiones titulu, kā arī 13v. Londonas Olimpiskajās spēlēs šķēpa mešanā izcīnīja Līna Mūze; 2010.g. pasaules pirmajā Jauniešu Olimpiādē Singapūrā trešo vietu izcīnīja šķēpmetējs Intars Išejevs; šajā gadā - II pasaules Jauniešu Olimpiādē šķēpa mešanā 9v. ierindojās Jāzeps Groza; Matīs Velps šajā disciplīnā palika nepārspēts gan Latvijas, gan Baltijas čempionātā U-16 grupā; U-12 vecuma grupā pārliecinošu uzvaru valsts čempionātā 4x100m stafetes skrējienā izcīnīja jaunās smiltenietes Ieva Ābola, Estere Ponciusa, Marta un Sabīne Marksas, citās disciplīnās viņām Latvijas ziemas un vasaras čempionātos kopā izdevās izcīnīt vēl piecas medaļas; cerīgs smilteniešu šķēpmešanas tradīciju turpinātājs ir Jānis Jansons, kuram šogad izdevās izcīnīt Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu, bet LČ U-12 grupā tika izcīnīta trešā vieta. Lai progresīvi turpinātu attīstīties un realizēt savus mērķus sportā, kā arī pilnvērtīgi un konkurētspējīgi sagatavotos 2015.g. sezonai mums ir nepieciešams sagatavošanās perioda noslēdzošo posmu aprīļa mēnesī aizvadīt mācību-treniņu nometnē Portugālē. Mēs aicinām ikvienu vieglatlētikas cienītāju atbalstīt mūsu ieceri un sekmēt jauno talantu sportisko izaugsmi.