Projektu arhīvs

Nika Habarova un Lauras Mežsargas dalība starptautiskajā sporta deju nometnē

1511

balsis
Projektu iesniedz:

Ruta Mezsarga

Vieta:

Babīte

Projekta summa:

2270 €

Sporta dejas Latvijā ir plaši pazīstams sporta veids, īpaši bērnu un jaunatnes vidū. Latvijas sporta deju pāri ir guvuši atzīstamus panākumus starptautiskās sacensībās, tajā skaitā Eiropas un Pasaules Čempionātos.

Uzvarai dejotāji sevi ziedo pilnībā aizmirstot par savu personisko dzīvi, brīvo laiku, citām savu vienaudžu izklaides iespējām, nerēķinoties ar iespējamām traumām. Tas viss notiek tādēļ, lai ar lepnumu varētu redzēt, kā pasaules deju zālēs paceļas mūsu valsts karogs un skan tās himna. Sportistam nav lielākas un vērtīgākas uzvaras kā iegūtā pirmā vieta Pasaules un Eiropas čempionātos vai lielās un prestižās sacensībās.

Bērniem 12-13 gadu vecuma grupā startē daudz talantīgu pāru, kuru profisionālā izaugsme ir talantīgo pedagogu un bērnu vecāku rokās. Viens no tādiem pāriem ir SDK Daugava dejotāji Niks Habarovs un Laura Mežsarga, kuri šajā gadā ir kļuvuši par valsts 8 deju čempioniem, kā arī Latīņu un Standartdeju programmas vice-čempioniem. Šie panākumi ir smaga un neatlaidīga, gan pedagogu, gan bērnu darba rezultāts.

Sākot ar nākamo gadu bērni jau startēs vecuma grupā, kad būs iespējams cīnīties par "ceļazīmēm" startiem Eiropas un Pasaules Čempionātos, bet darbs jau jāiegulda krietni ātrāk. Lai sportisti varētu sasniegt augstus rezultātus viens no svarīgākajiem faktoriem ir finanses. Tās ir nepieciešamas gan kvalitatīvam treniņu darbam, gan tērpiem, gan dalībai starptautiskās sacensībās, kas šobrīd šim talantīgajam deju pārim,diemžēl, ir vienīgi balstīts uz pašu sarūpētajiem līdzekļiem.

Niks un Laura jau ir ar panākumiem piedalījušies Starptautiskā mēroga sacensībās, godam nesot gan savu, gan deju kluba, gan arī Latvijas vārdu. Šī gada iecere ir piedalīties starptaustiskajā sporta deju treniņnometnē "Great Silk Way Training Camp" Ukrainā, kā arī Starptautiskajās Sporta deju sacensībās "XV-International Open Dance Sport Competition GREAT SILK WAY SUDAK 2013".

Būsim sirsnīgi pateicīgi par jūsu atbalstu