Projektu arhīvs

Namiņš ripo – videi, veselībai, dzīvespriekam!

881

balsis
Projektu iesniedz:

Daniels Trukšāns

Vieta:

Valkas novada Ērģemes bērnu nams-patversme, Ērģeme, Ērģemes pagasts, Valkas novads, LV-4711

Projekta summa:

3500 €

Projekta mērķis popularizēt velobraukšanu kā aktīvu, veselīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu.

Sniegt iespēju Ērģemes bērnu nama bērniem un jauniešiem aktīvi pavadīt brīvo laiku, nodarbojoties ar velobraukšanu. Projektā paredzēts ne tikai nodrošināt visu velobraukšanai nepieciešamo, bet organizēt  arī Ērģemē izzinošo Velo dienu, kuras ietvaros ar izglītojošu un radošu aktivitāšu palīdzību ikvienam interesentam tiks sniegtas pamatzināšanas par un ap velobraukšanu, kopšanu un kopumā aktīvu dzīvesveidu.

Noslēgumā plānā doties vairāku dienu izzinošā velobraucienā, iepazīstot tuvāko apkārtni. Pēc projekta noslēgšanas, plāns turpināt iesākto, organizējot regulārus velo izbraucienus un izglītojošas aktivitātes. Izmantot velosipēdu ikdienā, kopt un rūpēties par to.

Projekta apstiprināšanas gadījumā namiņš iegūs 20 velosipēdus un visu nepieciešamo inventāru to uzturēšanai, kopšanai.  Mums patīk dalīties, tāpēc mēs labprāt padarīsim velosipēdus un inventāru pieejamu arī vietējiem iedzīvotājiem un jebkuram interesentam, kas apņemsies uz aizdošanas brīdi pret to atbildīgi izturēties. Lai visiem tiek prieks, ko sniedz velobraukšana!

Tā kā mūsdienās mazkustīgs dzīvesveids ir liela problēma jauniešu vidū, kā arī aizvien vairāk saasinās ekoloģiskas problēmas, tāpēc mēs - bērnu nama bērni, jaunieši un audzinātāji, kā arī namiņa draugi vēlamies realizēt šo projektu, kas sniegs iespēju aktīvi pavadīt brīvo laiku, uzlabot savu veselību un nekaitēt videi.

Izdari labu darbu – balso un palīdzi namiņam ripot!