Projektu arhīvs

Murjāņu ģimnāzijas kausa izcīņa riteņbraukšanā

332

balsis
Projektu iesniedz:

Kristīne Tjarve

Vieta:

Rīgas rajons, Sējas pagasts

Projekta summa:

2500 €

Murjāņu sporta ģimnāzija ir senākā izglītības iestāde ar sporta novirzienu Latvijā, kur mācījušies daudzi mūsu valsts sportisti, kas vēlāk guvuši atpazīstamību ārpus mūsu valsts robežām. Riteņbraukšana ir viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā, ar ko nodarbojas ne tikai sportisti, bet arī daudz amatieru. Riteņbraukšana ir viens no nozīmīgākajiem studiju virzieniem arī Murjāņu sporta ģimnāzijā.

Lai veicinātu skolas audzēkņu profesionālo meistarību, sacensību garu, kā arī iespēju tikties un pārrunāt sportiskos sniegumus ar mūsu kaimiņvalstu – Lietuvas un Igaunijas jaunajiem sportistiem, jau 31.gadu tiek organizēta Murjāņu sporta ģimnāzijas kausa izcīņa, kas 2015.gadā notiks no 30. jūlija līdz 1.augustam Rīgas rajona Sējas pagastā. Dalība šajā kausā sniedz vērtīgus secinājumus gan jaunajiem riteņbraucējiem, gan arī viņu treneriem, ļaujot saprast, cik labā formā ir sportisti, kāda ir psiholoģiskā noturība sacensību gaitā, kā arī viņu iespējas komunicēt ar konkurentiem no dažādām valstīm. Lai organizētu šādas starptautiskas sacensības, nodrošinātu drošību dalībniekiem, segtu dzīvošanas un ēdināšanas izmaksas ārvalstu dalībniekiem un tiesnešiem, kā arī pašu sacensību norisi, ir nepieciešami finanšu līdzekļi. Daļu no sacensību izmaksām sedz pati Murjāņu sporta ģimnāzija, daļu Sējas un Krimuldas novadu pašvaldības, bet atlikušo summu projekta idejas autori un realizētāji vēlas iegūt, pateicoties projektam, kas iesniegts LabieDarbi.lv.

Murjāņu sporta ģimnāzijas pedagogi un jaunie riteņbraucēji aicina velosporta entuziastus atbalstīt šī projekta īstenošanas iespēju, balsojot par to šajā projekta konkursā!