Projektu arhīvs

Mēģinājuma tērpi TDA Kalve

11631

balsis
Projektu iesniedz:

Barba Vilčaka

Vieta:

Jelgava

Projekta summa:

2846 €

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tautas deju ansamblis „Kalve” ir viens no senākajiem tautas deju kolektīviem Latvijā un šogad izdejo savu 66.sezonu. „Kalvē” satiekas visas Latvijas spēks, jo „Kalves” dejotāji pārstāv visus Latvijas novadus. Mākslinieciskās vadītājas, horeogrāfes Guntas Skujas iedvesmoti, „Kalves” dejotāji sevi pierādījuši gan ikgadējās skatēs Latvijā, gan Latvijas vārdu nesuši starptautiskos festivālos un konkursos Dienvidkorejā, Malaizijā, Turcijā, Portugālē...

Šī gada nozīmīgākais notikums „Kalvei” ir dalība XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos. Deju svētki nozīmē ne tikai krāšņu koncertu, bet arī cītīgu un regulāru darbu katrā mēģinājumā. Vienoti un ērti mēģinājuma tērpi ik dienas palīdz veidot kolektīva vizuālo koptēlu, kas dejotājos rada piederības izjūtu, kā arī atvieglo vadītāju darbu, ļaujot kolektīvu tvert kā veselumu.

Mēģinājuma tērps ir kolektīva atpazīstamības zīme, kopmēģinājumos Deju svētku lielajā deju laukumā kolektīvs tiek atpazīts tieši pēc mēģinājuma tērpiem un to krāsām. „Kalvei” tās ir dzīvīgi gaišzaļā un eleganti melnā.

Vairāk par Kalvi: www.tda-kalve.lv

Būsim pateicīgi par Tavu atbalstu! Uz tikšanos Deju svētkos!