Projektu arhīvs

LEGO roboti Daugavpils skolēniem

25015

balsis
Projektu iesniedz:

Marina Feklistova Feklistova

Vieta:

Daugavpils 3. vidusskola

Projekta summa:

3000 €

Daugavpils 3. vidusskola ir lielākā skola Latgalē un pēc 2015. gada 1. septembra datiem pie mums mācās 798 skolēni. Mūsu skolā ir viens Lego robotu komplekts, kas tiek ļoti veiksmīgi izmantots stundās. Tomēr gan skolēnu, gan skolotāju zinātkāre un interese par robotikas iespējām ir tik liela, ka viens komplekts to nevar pilnībā apmierināt. Skolēni lūdz organizēt papildus nodarbības, lai izpētītu robotikas iespējas un apgūt ar to saistītus programmēšanas, elektronikas pamatus . Līdz ar to skolā uzsāk darbību robotikas klubs.

Kluba veiksmīgai darbībai ir nepieciešams papildināt materiāli tehnisko bāzi ar vēl LEGO robotu konstruktoriem un nepieciešamajām detaļām,ierīkot skapi to glabāšanai un lādēšanai, kā arī pielikt tāfeli shēmu zīmēšanai, kā arī nodrošināt pasniedzēju ar pulti prezentāciju vadīšanai neatraujoties no demonstrācijas.

Lūdzam atbalstīt skolēnu aizrautību, jo tā sekmē gan mācības, gan lietderīgu laika pavadīšanu. Attīstot klubu ar lielāku robotu skaitu, mēs attīstīsim grupas darba iemaņas un paaugstināsim dalībnieku skaitu, kā arī organizēsim savas sacensības vaipiedalīsimies citos pasākumos.