Projektu arhīvs

Koncertu tērpi PII „Minka” dejotājiem

420

balsis
Projektu iesniedz:

Baiba Pavloviča

Vieta:

PII „Minka” Zvaigžņu iela 6, Inčukalns, Inčukalna novads, LV-2141

Projekta summa:

3901 €

Jau otro gadu Inčukalna bērnudārzā „Minka” mazajiem ir iespēja izkustināt kājas, mācīties koordināciju, kustību secību, klausīties ritmu un dejot skolotājas Līgas Dombrovskas vadībā. Pa šo laiku mazie ir uzstājušies publikas priekšā, lai arī dažreiz kautrība un pārsteigums no lielā skatītāju pulka ņem virsroku. Šogad dejas pamatus apgūst vairāk nekā septiņdesmit bērni trīs vecumu grupās - sākot no pusotrgadīgiem un beidzot ar septiņgadīgiem dejotājiem.

PII „Minka” dejotāji sevi jau pierādījuši deju skatē - veiksmīgi ir izturēta XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlases pirmā kārta un iegūts pirmās pakāpes diploms, kas nozīmē turpināt mēģināt, mācīties un startēt otrās kārtas skatē 2014.gada rudenī.

Lai atkārtoti nesaņemtu aizrādījumus par trūkumiem tērpos un skaisti parādītu dejas zīmējumu, mazajiem, draiskajiem inčukalniešiem ļoti vajadzīgi tērpi, jo šobrīd to nav. Lai koncertētu, nācās aizņemties kostīmus no kaimiņu novada kolektīviem. Jaunie tērpi būtu arī investīcija nākotnei.

Skaisti, vienādi deju tērpi būs ieguvums un prieks ne tikai to valkātājiem, viņu vecākiem un vecvecākiem, bet arī visiem, kas skatīsies un sekos līdzi viņu dejotprasmei.

Mazie dejotāji un viņu vecāki būs no sirds pateicīgi par katru Jūsu balsi!