Projektu arhīvs

Koka mājiņas ierīkošana bez vecāku gādības palikušajiem bērniem

488

balsis
Projektu iesniedz:

Biedrība Centrs Elizabete

Vieta:

Sēmes pagasts, Tukuma novads

Projekta summa:

2807 €

Biedrība „Centrs Elizabete”, kas ir bezpeļņas organizācija (nevalstiska organizācija), jau 15 gadus darbojas Jelgavā un sniedz atbalstu (palīdzību) un rehabilitāciju bērniem, kuri kļuvuši par bāreņiem vai atstāti novārtā traģēdijas, vardarbības vai nevērības rezultātā. Šiem bērniem dažādu apstākļu dēļ uz laiku vai ilgstoši ir liegta iespēja augt ģimenē un izdzīvot savam vecumam atbilstošu bērnību.

Biedrības galvenais finansējuma avots (75%) ir brīvprātīgi ziedojumi un atbalsts. Nodrošinot bērnu ikdienas vajadzību apmierināšanu, viņu aprūpi, izglītošanu un arī atpūtu, biedrības rīcībā ir ierobežoti finanšu līdzekļi brīvā laika inventāra iegādei.

Biedrības izveidotajā rehabilitācijas centrā mītošie bērni katru vasaru un brīvlaikos dodas atpūsties uz lauku māju „Ratnieki”, kas atrodas Tukuma rajona, Sēmes pagastā, lai viņiem būtu iespēja atgūt spēkus, atpūsties ārpus pilsētas, iepazīt dabu un lauku dzīvi. Biedrība lauku mājas pagalmā ir uzcēlusi koka mājiņu, kur bērni var rotaļāties un arī pārnakšņot.

Ņemot vērā, ka rehabilitācijas centrā gadā vidēji uzturas 30-35 bērni, tad ir nepieciešama vēl viena koka mājiņa bērnu brīvā laika pavadīšanai, jo visi bērni vēlas rotaļāties šādā koka namiņā. Par iegūto finansējumu biedrība iegādāsies kokmateriālus un citus materiālus, lai ierīkotu koka mājiņu bērniem. Projekta rezultātā tiks radīta iespēja visiem rehabilitācijas centrā mītošajiem bērniem jauki un interesanti atpūsties, rotaļāties koka mājiņā, un tas būs katra bērna neaizmirstams vasaras un brīvdienu piedzīvojums.

Tu vari palīdzēt to īstenot!