Projektu arhīvs

Jaunas mēbeles un spēles Saldus PII “Īkstītes” jaunāko bērnu grupiņai

11637

balsis
Projektu iesniedz:

Ieva Zommerovska

Vieta:

Saldus, Bērzu aleja 16A

Projekta summa:

2824 €

PROJEKTA MĒRĶIS:Atjaunot Saldus pirmsskolas izglītības iestādes “Īkstītes” jaunāko bērnu grupiņas telpu ar funkcionālām un bērnu augumiem pielāgotām mēbelēm, kā arī iegādāties bērnu attīstību veicinošās spēles.

IEGUVUMI:

Funkcionāli, krāsaini GALDI (24 gb) ar noapaļotiem stūriem. Pateicoties to formai, nepieciešamības gadījumā ir iespējams apvienot, sastumjot kopā, tādējādi izveidojot radošu risinājumu bērnu grupu darbiņiem ne tikai ar to krāsu, bet arī ar formu.

Funkcionāli bērnu KRĒSLI (24 gb), kuriem ir iespējams pieregulēt nepieciešamo augstumu katra bērniņa fizioloģiskajām vajadzībām, lai tie atbilstu ergonomikas prasībām. Kā arī pateicoties regulācijai, vajadzības gadījumos tos varēs izmantot ne tikai mazāko grupiņu audzēkņi, bet arī lielāki bērni.

SMILŠU TERAPIJAS GALDS (2 gb) ar kinētiskajām smiltīm.

KINĒTISKĀS SMILTIS – ir maisījums modelēšanai, kas pēc savas struktūras atgādina slapjas jūras smiltis, bet atšķirībā no smiltīm tās ir absolūti sausas!  Smilšu īpašības: * Nesatur glutēnu; * Neveido putekļus; * Nežūst; * Viegli saslaucamas; * Neatstāj traipus. Kinētiskās smiltis nezaudē savas īpašības un ir bērnu veselībai drošas.

GUDRĀS MODELĒŠANAS FORMAS, ar kuru palīdzību bērns attīsta sīko pirkstu motoriku.

IZGLĪTOJOŠA SPĒLE “Sākuma skaitīšana”, kura ir paredzēta bērniem sākot no divu gadu vecuma. Ar ilustratīvu bilžu palīdzību bērns iemācās atšķirt skaitļus.