Projektu arhīvs

“JAK” komandas brauciens uz “KiViN” Sočos

15021

balsis
Projektu iesniedz:

Nataļja Saveļjeva

Vieta:

Soči

Projekta summa:

2881 €

«JAK» spēle šobrīd ir viens no populārākajiem un atzītākajiem izklaides projektiem starptautiskajā līmenī. Tajā iesaistītas dažāda vecuma grupas un jautrās spēles un festivālus skatās visā pasaulē gan jaunieši, gan vecākās paaudzes pārstāvji. Savukārt, KiViN ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem mēroga festivāliem, kurā piedalīšanās gods līdz šim brīdim tika dots tikai vienai Baltijas komandai “Rīgas Goti”. Līdz 2014.gadam šis festivāls norisēja Jūrmalā, bet kopš 2015.gada tas tika pārcelts uz Krieviju.

Šobrīd iespēja demonstrēt Latvijas jauniešu humoru tika dota Daugavpils JAK komandai “Nasha”, kuru Aleksandrs Masļakovs aicināja piedalīties festivālā Sočos. Lai īstenotu šo vēlmi, komandai no 9 cilvēkiem ir nepieciešams iegādāties aviobiļetes Rīga-Maskava-Soči-Maskava-Rīga. Izdevumu daļu  reģistrācijai, inventāra un kostīmu iegādei, viesnīcas rezervēšanai uzņemas apmaksāt Daugavpils Dome, tomēr ar to nepietiek. Lidojuma cenu visiem komandas dalībniekiem  €  2881 EUR jāapmaksā pašiem. Tāpēc, mūsu projekta mērķis – palīdzēt mūsu komandai tikt uz festivālu.

Kopā mēs varam palīdzēt mūsu komandai nokļūt uz lielās skatuves!  Šī iespēja  ļaus mums ar lepnumu skatīties viņu uzstāšanos, zināt, ka tieši mūsu balss palīdzēja cildināt Latviju, kā arī sniegt ticību veiksmei un dos spērienu, lai īstenotu savus sapņus!