Projektu arhīvs

Dalībai Eiropas un Pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā

225

balsis
Projektu iesniedz:

Jānis Krišlauks

Vieta:

Rīga, Burtnieku 34, Rīgas Riteņbraukšanas skola

Projekta summa:

3805 €

Projekta mērķis ir popularizēt riteņbraukšanas sportu starp jauniešiem. Parādīt, ka ar mēķtiecīgu un neatlaidīgu, pedagoģiski pareizi organizētu darbu var no trausliem, fiziski neattīstītiem puišiem izaudzināt veselus, zinošus, fiziski spēcīgus jaunus cilvēkus, kuri caur sportu ir spējīgi nest Latvijas vārdu Pasaulē, kuri ar savu piemēru var radīt motivāciju jauniešiem/tēm nodarbotiesar šo skaisto, bet ļoti grūto sporta veidu.

Diemžēl finansiālu apstākļu dēļ (sporta skolai nav līdzekļu,lai iegādātos inventāru, kāds ir riteņbraukšanas lielvalstīm) bieži vien ir grūti, pat neiespējami sekmīgi cīnīties ar citu valstu sportistiem, kuriem ir daudz labāks inventārs,kaut gan fiziskā un psiholoģiski - taktiskā ziņā mēs neatpaliekam.

Tāpēc arī lūdzu finansējumu inventāra iegādei, kā arī līdzekļus līdzfinansējumam startam Nāciju kausa izcīņas sacensībām, kā arī Eiropas un Pasaules 2014.g.čempionātos, jo bieži vien audzēkņu vecākiem nav līdzekļu aviobiļešu, ceļojuma apdrošināšanas u.c. nepieciešamā iegādei. Pie tam izbraucieni, lai sekmīgāk sagatavotos galvenajām sacensībām, ir diezgan daudz.