Projektu arhīvs

Bērnu rotaļu laukums Talsos

547

balsis
Projektu iesniedz:

Ģirts K

Vieta:

Avotu iela, Talsi, LV-3201

Projekta summa:

14974 €

Projekta mērķis: Izveidot bērnu rotaļu laukumu Talsos, kas nodrošinās paliekošu vērtību Talsu pilsētas ainavā, būtiski uzlabos bērnu dzīves kvalitāti, nodrošinās saturiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas Talsu mazākajiem iedzīvotājiem.

Ieguvumi: Laukuma pamatnes sagatavošana; Apmaļu piegāde un izbūve; Betons apmaļu izbūvei; Akmens bruģa piegāde un izbūve; Betona bruģis; Bruģa izbūve; Soli bez roku balstiem; Atkritumu urna, stiprināta pie cietas virsmas; Zīdaiņu krēsliņš šūpolēm; Šūpoles-grozs; Šūpoļu rāmis (augstais); Gumijas sēdeklis šūpolēm; Balansiera šūpoles uz atsperes "Sienāzis"; Līdzsvara tiltiņš; Liekās grunts noņemšana un izvešana;

Nepietiek tikai ar to, ka daudz līdzekļu atvēlam izglītības nodrošināšanai mūsu bērniem, nepietiek tikai ar to, ka rūpējamies par viņu ēdināšanu un apģērbšanu. Tikpat nozīmīga pēc pamata vajadzību apmierināšanas, ir mūsu jaunās paaudzes garīgā attīstība, kur ļoti liela nozīme ir cilvēka radošumam. Spēlēšanās un rotaļāšanās ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem, kas bērnā attīsta spēju paraudzīties ārpus rāmīša un kļūt par brīvu un neatkarīgu cilvēku nākotnē. Tieši tādēļ Talsos vēlamies radīt bērniem draudzīgu vidi, iekārtojot atbilstošu rotaļu laukumu, ko laika gaitā papildināt ar jauniem rotaļu elementiem. Domājot par tā izveides vietu, svarīgi apzināties, ka vienādas iespējas tiek nodrošinātas bērniem visā pilsētā, tas ir, attīstot šos rotaļu laukumus dažādās pilsētas vietās, nekoncentrējot tos tikai ap daudzdzīvokļu māju masīviem. Par radošiem un laimīgiem bērniem Talsos!