Projektu arhīvs

Bērnu pašdarbības studija LIENĪTE dejo skaisti

1744

balsis
Projektu iesniedz:

Kristīne Kristjansone

Vieta:

Madlienas pagasts, Ogres novads

Projekta summa:

4216 €

Ogres novada Madlienas kultūras namā jau 7 gadus darbojas bērnu pašdarbības studija „Lienīte”. Mazie 3-4 gadīgie ķipari ir izauguši jau līdz 3.- 6. klašu kolektīvam un ir piedalījušies X Skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētkos 2010.gadā, kad startēja 1.- 2. klašu grupā.

Dalībnieku skaits studijā ir audzis gadu no gada, un no 15 bērnu pulciņa ir izaudzis līdz 50 bērnu lielam kolektīvam, kā rezultātā, vadītājas mūžīgā galvas sāpe ir doma par to, kā bērnus apģērbt uz koncertiem. Vecāki aktīvi līdzdarbojas, paši piedaloties pasākumos, kā arī sniedzot finansiālu atbalstu, lai varētu iegādāties mēģinājumu tērpus un dažādas nelielas lietiņas, kas kopumā sastāda diezgan lielus izdevumus.

Šobrīd ar tērpiem daļēji nodrošināts ir 3.- 6.klašu kolektīvs, bet mazie dejo aizlienētos tērpos, tāpēc nolēmām saukt talkā draugus, radus, paziņas un vienkārši labus cilvēkus, ar kuru palīdzību mēs varētu sagādāt „Lienītes” dalībniekiem tautas tērpus, lai ne tikai skaisti dejotu, bet arī skaisti izskatītos dejā!