Projektu arhīvs

Bērnu atpūtas laukuma izveide

201

balsis
Projektu iesniedz:

Mareta Timoškāne

Vieta:

Tilžas internātpamatskola

Projekta summa:

3000 €

Katram no mums ir kāds Sapnis, kuru vēlamies piepildīt... Arī Balvu novada Tilžas internātpamatskolas bērniem ir savi sapnīši.

Šī skola bērniem ir kā mājas, jo daudziem arī brīvdienas jāpavada skolā. Bērni priecājās, ka skolā ir skolotāji, kuri ir kā mammas un tēti, kad kopā mācās, priecājās, piedalās dažādos pasākumos, spēlē sporta spēles, ir brīži, kad kopā arī bēdājas... Mūsu skoliņā mācās arī bērni ar speciālajām un īpašajām vajadzībām, taču bērni ir pieņēmuši viens otru, un visi ir kā viena liela ģimene un cenšas atbalstīt viens otru. Tā kā skolā ir daudz brīvā laika, tad bērni cenšas to aizpildīt ne tikai sēžot pie datoriem, bet daudz nodarbojās ar fiziskām aktivitātēm ārā svaigā gaisā. Jūs varbūt jau nojaušat par ko bērni sapņo?

JĀ, bērnu SAPNIS ir –jauns rotaļu un spēļu laukums! Tā kā mūsu skolā ir divas pirmsskolas grupiņas „Bitītes un Spārītes” ,tad bērni būtu ļoti priecīgi spēlēties un rotaļāties jaunā Sapņu rotaļlaukumā. Paldies Jums, ka dāvājiet bērniem Sapņus, kas sasilda un priecē mazās sirsniņas!

Lai arī Jums katram piepildās savi lielāki un mazāki Sapņi un Sapnīši! Turam īkšķus par izdošanos!