Projektu arhīvs

BēJaSpō - Bērni un Jaunieši sporto!

2652

balsis
Projektu iesniedz:

Lāsma Pokšāne

Vieta:

Pilskalne

Projekta summa:

2723 €

BēJaSpō – Bērni un jaunieši sporto! Tieši tā! Šobrīd ļoti aktuāli ir tas, ka jaunieši vairāk pievēršas sportam un veselīgam dzīves veidam. Arī mūsu pagasta bērni un jaunieši to dara. Šobrīd bērni un jaunieši saviem spēkiem (cik tas ir iespējams) ir uzkopuši šo telpu. Katrs pielicis savu roku pie uzkopšanas un iekārtošanas darbiem. Pašlaik tiek lietoti savi personīgie trenažieri, kuri ir iekārtoti telpā. Projekta aktualitāte ir bērnu un jauniešu veicināšana aktīvākam dzīves veidam.

Mūsu izvirzītie mērķi ir

1.Popularizēt jauniešu vidū aktīvu un sportisku dzīves veidu;

2.Veicināt jauniešu nodarbinātību un saturīgu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu;

3.Veicināt personu iniciatīvu un līdzdalību bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā;

4.Popularizēt veselīgu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

5.Izveidot kvalitatīvu sporta vidi izmantojot pagrabtelpas.

Uzdevumi:

Atbalstīt jauniešu iniciatīvu sporta projektu izstrādē un realizācijā, popularizēt veselīgu dzīves veidu, sporta un brīvā laika pavadīšanas iespējas visām vecuma grupām. Galvenais uzdevums ir izveidot vēdināmu telpu. Uztaisīt kosmētisko remontu un iegādāties vismaz vēl vienu trenažieri. Izlīdzināt sienas, grīdai ieklāt linoleju vai flīzes. Pašā sākumā šajā telpā nebija iedspējams ieiet iekšā, jo viss bija pilns ar vecām, nevajadzīgām mantām. Jaunieši sarunāja, ka šo telpu varētu atbrīvot, mazliet piekopt un izveidot treniņu, atpūtas telpu.

Telpa tika atbrīvota no liekajām mantām, pašu spēkiem tika viss kopts un izmazgāts, tika nokrāsotas sienas, ieklāti veci paklāji. Diemžēl sienu un grīdu līdzināšanai ir nepieciešami lielāki resursi. Lieliem soļiem tuvojas arī ziema un tāpēc telpai vajadzētu vēdināmu logu, lai nebūtu auksti, bet telpu varētu arī izvēdināt. Kā jau tika minēts, pašlaik tiek lietoti personīgie trenažieri.

Ceram uz Jūsu atbalstu. Liels paldies.