Projektu arhīvs

Atpūtas un sporta laukums Rēzeknē!

1173

balsis
Projektu iesniedz:

Lolita Kivleniece - Kuzņecova

Vieta:

Rēzekne

Projekta summa:

15000 €

Projekta mērķis: Izveidot atpūtas un sporta laukumu gan pieaugušajiem, gan pašiem mazākajiem pilsētas iedzīvotājiem. Tādējādi attīstot pilsētas iedzīvotāju dzīves līmeni, sniedzot iespēju jebkuram interesentam apmeklēt un uzlabot savu fizisko sagatavotību. Šis laukums veicinātu apkārtējās vides labiekārtošanu un uzlabošanu. Rēzekniešiem būs iespēja uzlabot savu fizisko stāvokli ar laukumā pieejamajiem āra trenažieriem. Jaunieši kļūs vēl sportiskāki un tā būs iespēja pievērst lielāku uzmanību veselīgam dzīvesveidam.

Ieguvumi: Āra trenažieri (6 gab.); Gumijas segums; Bērna trenažieru, spēļu laukums LAIMDOTA; Soļiņš (4 gab.), miskaste (2 gab.), velo statīvs (1.gab); Informatīvais stends; Pievilkšanās un stiepšanās trenažieris; BATUTS EXIT SUPREME GROUND LEVEL;

Biedrība "Rēzeknes Augstskolas absolventu asociācija" vēlas īstenot projektu "Fiziski sagatavots, estētiski skaists un vesels", kura mērķis ir izveidot atpūtas un sporta laukumu gan pieaugušajiem, gan pašiem mazākajiem pilsētas iedzīvotājiem. Tādējādi attīstot pilsētas iedzīvotāju dzīves līmeni, sniedzot iespēju jebkuram interesentam apmeklēt un uzlabot savu fizisko sagatavotību. Šis laukums veicinātu apkārtējās vides labiekārtošanu un uzlabošanu. Rēzekniešiem būs iespēja uzlabot savu fizisko stāvokli ar laukumā pieejamajiem āra trenažieriem. Jaunieši kļūs vēl sportiskāki un tā būs iespēja pievērst lielāku uzmanību veselīgam dzīvesveidam. Rēzeknes pilsētā ir nepieciešams piesaistīt jauniešus veselīgākam dzīvesveidam, kas ir pamats laimīgai un veiksmīgai dzīvei. Ar šī sporta un atpūtas laukuma izveidi uzlabosies pilsētas infrastruktūra un sakoptība. Ir jāsamazina jauniešu kaisle pēc datorspēlēm un elektroniskajiem atpūtas līdzekļiem un pēc iespējas vairāk jāieinteresē aktīvā laika pavadīšanas veidā. Ārpustelpu aktivitātes ir labākais veids kā pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku.