Projektu arhīvs

Atbalsts Latvijas Altimet-Frisbija junioru izlasēm 2010. gada Pasaules Čempionātā

2325

balsis
Projektu iesniedz:

Jēkabs Eglītis

Vieta:

Projekta summa:

2846 €

Par mani: Es esmu Jēkabs Eglītis. Spēlēju frisbiju jau vairāk kā 10 gadus. Es mīlu šo sportu un zinu, ka tas nākotnē būs ļoti populārs, un tādēļ esmu pievērsies tā popularizēšanai Latvijā. Es ļoti vēlos, lai par šo spēli uzzina pēc iespējas vairāk potenciālo spēlētāju, jo redzu, kas notiek pasaulē – spēle kļūst ar vien populārāka. Esmu pabeidzis treneru skolu, lai varētu nodot savu pieredzi jauniešiem, un man ir tas gods jau otro gadu gatavot Latvijas junioru izlasi, šoreiz uz Pasaules čempionātu.

Šo projektu es nosaucu: “Vācija 2010 U20”, jo Pasaules Čempionāts notiek Vācijas pilsētā Heilbornā jau augustā, un uz to tiek gatavotas valsts izlases U20 meiteņu un puišu konkurencē. Tā kā frisbijs Latvijā nav populārs un vispar pasaulē tas nav komerciāls sporta veids, situācija ir tāda, ka uz turnīriem lielākoties brauc tikai tās komandas, kuru spēlētāji paši spēj nosegt visus izdevumus. Par laimi šogad Latvijas Frisbija Federācijai ir piešķirti līdzekļi, kurus tā iegulda izlašu dalībai Pasaules Čempionātā, bet pieejamais finansējums nosedz tikai pusi no izdevumiem. Otru pusi spēlētājiem ir jānosedz pašiem.

Šis projekts tiek rakstīts, lai aicinātu ikvienu atbalstīt Latvijas izlasi nobalsojot par projektu. Veiksmes gadījumā spēlētāju fiansiālā nasta samazinātos vēl uz pusi un pašiem būtu jāmaksā tikai ceturtā daļa no kopējajiem izdevumiem. Uzvara šajā konkursā dotu netikai finansiālu atvieglojumu, bet arī palelinātu komandu psiholoģisko un mentālo spēku, jo tad katrs komandas dalībnieks zinātu un atcerētos, ka viņus atbalsta tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.

Projekta atbalsta apjoms ir 2000 Ls, kas tiks ieguldīti autobusa nomā.

Video no 2009. gada Eiropas čempionāta:

Puišu sniegums: