Projektu arhīvs

Āra trenažieri Inčukalnā!

166

balsis
Projektu iesniedz:

Margita Līce

Vieta:

Inčukalns, Atmodas iela 1

Projekta summa:

14545 €

Projekta mērķis: Izvietojot publiskās lietošanas āra trenažierus popularizēt un nodrošināt dažāda vecuma Inčukalna iedzīvotājiem aktīva un veselīga dzīvesveida iespējas.

Ieguvumi: Divu pozīciju trenažieris PIEVILKŠANĀS+SPIEŠANA (2. Gab.); Četru pozīciju trenažieris SLĒPOTĀJI+ŠEIKERIS+HIPS (2. Gab.); Vienas pozīcijas trenažieris ORBITREKS (2. Gab.);

Inčukalna novada iedzīvotājiem ir ierobežotas iespējas piekļūt sporta infrastruktūrai, īpaši vasaras sezonā, kad izglītības iestādēs ir brīvlaiks. Jauniešiem nav izveidoti dienas centri, kur saturīgi pavadīt laiku, līdz ar to pašvaldība meklē iespējas, kā  nodrošināt lietderīgu un veselīgu laika pavadīšanu, lai izvairītos no iespējamās destruktīvās uzvedības sekām.  Daudziem iedzīvotājiem nav iespēju vai intereses maksāt par sporta zāļu apmeklējumu, bet publiski pieejams trenažieris var sniegt citu redzējumu un ieinteresēt nodarboties ar sportu,  uzturētu sevi labā fiziskā formā un gūt pozitīvas emocijas vingrojot svaigā gaisā.  Katrā ģimenē ir vismaz viens cilvēks, kas vēlās, lai tiktu pilnveidots sporta infrastruktūras un pakalpojumu piedāvājums, kas atbilstošs jebkādas fiziskās sagatavotības līmenim.

Šī projekta ietvaros trenažierus plānots izvietot lielākajās apdzīvotas vietās- Inčukalnā, kur dzīvo 2200 cilvēki, un Vangažu pilsētā, kur dzīvo 4055 cilvēku.

Inčukalnā trenažierus plānots uzstādīt Atmodas ielā 1a, blakus bērnu rotaļu, basketbola laukumiem, skeitparkam un cita veida brīvā laika pavadīšana zonā. Vangažos pie ezera, papildinot brīvā laika pavadīšanas zonas aprīkojumu.