Projektu arhīvs

Apgaismotie – apgaismojums skeitparkam Monsterpark

10115

balsis
Projektu iesniedz:

Jānis Kundziņš

Vieta:

Rīga

Projekta summa:

4119 €

Monsterparks ir pašu rokām būvēts iekšteplu skeitparks, kas ikdienas dod iespēju desmitiem jauniešu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ekstrēmo sporta veidu jomā. Šajā skeitparkā regulāri norisinās gan vietēja gan starptautiska mēroga sacensības, kurās piedalās gan profesionāļi gan arī pavisam mazie braucēji.


Pašreizējais skeitparka apgaismojums ir ļoti neefektīvs un nepietiekami apgaismo skeitparka telpas. Skeitparku sporta veidos labs apgaismojums ir ļoti svarīgs, jo ikdienā tiek izpildīti ļoti sarežģīti triki, kurus pildot sliktā apgaismojumā ir iespējams gūt traumas. Nemaz nerunājot par filmēšanas un fotogrāfēšanas iespējām, lai iemūžinātu skeitparka notikumus. Pašreiz pietiekošu apgaismojumu ir iespējams iegūt tikai ieslēdzot gaismas dienas laikā, kad no logiem nāk arī dienas gaisma, kā jau tas ir redzams video.


Monsterparks ir mājvieta vairākiem simtiem jauniešu, kas būtu neizsakāmi pateicīgi, ja ar labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv palīzību skeitparks tiktu pie jauna apgaismojuma.