Atgriezieties galvenajā lapā
22.2.2012

Iedvesmojies no Motosports-Elkšņi Racing Team

Idejas man ar komandu ir daudz un dažādas, bet atbalsts ir visām viņām vajadzīgs un labiedarbi.lv bija viena no tām vietām, kur varējām rast iespēju pēc palīdzības. Tā kā mūsu komandas Motosports-Elkšņi Racing Team (http://www.msracing.eu) galvenais uzsvars tiek likts uz jauniešiem un viņu prasmju attīstību, tad šaubu nebija, projekts priekš kāda no viņiem ir cerīgs.

Tiekot līdz finālam, sapratām, nu tik sāksies lielais maratons, jo bija jāpierāda un jacenšas parādīt, ka patiešām šis projekts ir svarīgs un atbalstāms. Viegli nebija, bet zinājām,ka padoties nevar un kas gan vēl vairāk motivē un dod prieku, ja ne jauniešu cīņas spars un neviltotais prieks par jebkuru palīdzību un atbalstu. Mēs palīdzam un kopā radam prieku un lielisku sajūtu sev un visiem, kas apkārt...

Tomass ir tikko atgriezies no Spānijas treniņnometnes, pēc kuras jūtas ātrāks un spēcīgāks :)

Tomasa komentārs: "Bija plānota 2 nedēļu nometne Itālijā, bet ierodoties tur, bija sniegs uzsnidzis un ar komandu nolēmām doties uz Spāniju, lai nav veltīgs brauciens. Divas nedēļas startēju kopā ar "Latvia-Elkšņi Team" braucējiem- brāļiem Justiem un Kristeru Teko. Tā kā biju jaunākais, tad man bija iespēja macīties no "lielajiem" un straujāk progresēt un atīstīt savu ātrumu. Un esmu saņēmi pirmās motoformas lietas pateicoties Jūsu atbalstam un izmantojot treniņos tās ļoti patika un padarīja braukšanu daudz komfortablāku. Un liels paldies par to Jums un manai komandai, jo bez Jums kopā tas viss nebūtu tik lieliski!"

22.2.2012
Iedvesmojies no Motosports-Elkšņi Racing Team

Idejas man ar komandu ir daudz un dažādas, bet atbalsts ir visām viņām vajadzīgs un labiedarbi.lv bija viena no tām vietām, kur varējām rast iespēju pēc palīdzības. Tā kā mūsu komandas Motosports-Elkšņi Racing Team (http://www.msracing.eu) galvenais uzsvars tiek likts uz jauniešiem un viņu prasmju attīstību, tad šaubu nebija, projekts priekš kāda no viņiem ir cerīgs.

Tiekot līdz finālam, sapratām, nu tik sāksies lielais maratons, jo bija jāpierāda un jacenšas parādīt, ka patiešām šis projekts ir svarīgs un atbalstāms. Viegli nebija, bet zinājām,ka padoties nevar un kas gan vēl vairāk motivē un dod prieku, ja ne jauniešu cīņas spars un neviltotais prieks par jebkuru palīdzību un atbalstu. Mēs palīdzam un kopā radam prieku un lielisku sajūtu sev un visiem, kas apkārt...

Tomass ir tikko atgriezies no Spānijas treniņnometnes, pēc kuras jūtas ātrāks un spēcīgāks :)

Tomasa komentārs: "Bija plānota 2 nedēļu nometne Itālijā, bet ierodoties tur, bija sniegs uzsnidzis un ar komandu nolēmām doties uz Spāniju, lai nav veltīgs brauciens. Divas nedēļas startēju kopā ar "Latvia-Elkšņi Team" braucējiem- brāļiem Justiem un Kristeru Teko. Tā kā biju jaunākais, tad man bija iespēja macīties no "lielajiem" un straujāk progresēt un atīstīt savu ātrumu. Un esmu saņēmi pirmās motoformas lietas pateicoties Jūsu atbalstam un izmantojot treniņos tās ļoti patika un padarīja braukšanu daudz komfortablāku. Un liels paldies par to Jums un manai komandai, jo bez Jums kopā tas viss nebūtu tik lieliski!"

¿Quieres tu primer préstamo ya?

Consigue tus primeros 300€ sin intereses ni comisiones, y devuélvelos en 30 días

Solicita tu crédito ahora

Jaunākās ziņas