Atgriezieties galvenajā lapā
24.2.2012

Iedvesmojies: Ciblas jaunieši spēlē hokeju

Šis projekts ir devis ļoti daudz mūsu puses jauniešiem. Dažiem skolēniem tā bija iespēja pirmo reizi dzīvē nostāties uz slidām. Kāds prieks ir šo skolēnu sejās! Drošāk jūtas gan jaunieši, gan es pati, jo slidojot tiek izmantoti kāju sargi, elkoņu sargi un ķiveres. Hokeju var spēlēt ar īstu ripu, nebaidoties no sāpīgiem sitieniem un savainojumiem, jo ir īsti tērpi! Tā ir neaprakstāma sajūta, jo tu esi pilnā ekipējumā kā īsts hokejists! Varu minēt dažus piemērus. Viens jaunietis, kurš līdz šim nebija slidojis, īsā laikā apguva šo prasmi tik labi, ka jau piedalījās hokeja turnīrā. Pirmo reizi mūsu jaunieši varēja pieteikt dalību Ludzas novada atklātajā hokeja turnīrā, jo nu arī mumsir vajadzīgais ekipējums! Ar savu prasmi un cīņas sparu viņi pārsteidza pat rūdītas komandas, kas ar to nodarbojas jau ilgāku laiku. Mūsu puiši iekļuva finālā un ievuva godpilno 4. vietu sešu komandu konkurencē. Manuprāt, tas ir ievērības cienīgs panākums iesācējiem. Šonedēļ notiks vēl viens turnīrs, uz kuru mēs aicinām Ciblas novada visu piecu pagastu komandas. Prieku par uzvaru projektā man šobrīd ir nomainījis gandarījums par skolēnu sasniegumiem un par tām pozitīvām emocijām, ko viņi izjūt. Paveroties pa skolas logu,katru dienu visi ar redzēt, kā laukumā spēlē desmit pilnā ekipējumā tērpti hokejisti un aiz bortiem viņus vēro vairāki skatītāji! Iespaidīgs skats nelielā novada lauku vidusskolā! Tieši šīs sajūtas arī dod spēku un iedvesmu iesaistīties vēl kādā projektā, jo īstenībā vēl tik daudz ir vajadzību, lai mūsu novada jauniešu dzīvi padarītu pilnvērtīgāku un krāšņāku. Projekta īstenotāja Ilga Stepanova

24.2.2012
Iedvesmojies: Ciblas jaunieši spēlē hokeju

Šis projekts ir devis ļoti daudz mūsu puses jauniešiem. Dažiem skolēniem tā bija iespēja pirmo reizi dzīvē nostāties uz slidām. Kāds prieks ir šo skolēnu sejās! Drošāk jūtas gan jaunieši, gan es pati, jo slidojot tiek izmantoti kāju sargi, elkoņu sargi un ķiveres. Hokeju var spēlēt ar īstu ripu, nebaidoties no sāpīgiem sitieniem un savainojumiem, jo ir īsti tērpi! Tā ir neaprakstāma sajūta, jo tu esi pilnā ekipējumā kā īsts hokejists! Varu minēt dažus piemērus. Viens jaunietis, kurš līdz šim nebija slidojis, īsā laikā apguva šo prasmi tik labi, ka jau piedalījās hokeja turnīrā. Pirmo reizi mūsu jaunieši varēja pieteikt dalību Ludzas novada atklātajā hokeja turnīrā, jo nu arī mumsir vajadzīgais ekipējums! Ar savu prasmi un cīņas sparu viņi pārsteidza pat rūdītas komandas, kas ar to nodarbojas jau ilgāku laiku. Mūsu puiši iekļuva finālā un ievuva godpilno 4. vietu sešu komandu konkurencē. Manuprāt, tas ir ievērības cienīgs panākums iesācējiem. Šonedēļ notiks vēl viens turnīrs, uz kuru mēs aicinām Ciblas novada visu piecu pagastu komandas. Prieku par uzvaru projektā man šobrīd ir nomainījis gandarījums par skolēnu sasniegumiem un par tām pozitīvām emocijām, ko viņi izjūt. Paveroties pa skolas logu,katru dienu visi ar redzēt, kā laukumā spēlē desmit pilnā ekipējumā tērpti hokejisti un aiz bortiem viņus vēro vairāki skatītāji! Iespaidīgs skats nelielā novada lauku vidusskolā! Tieši šīs sajūtas arī dod spēku un iedvesmu iesaistīties vēl kādā projektā, jo īstenībā vēl tik daudz ir vajadzību, lai mūsu novada jauniešu dzīvi padarītu pilnvērtīgāku un krāšņāku. Projekta īstenotāja Ilga Stepanova

¿Quieres tu primer préstamo ya?

Consigue tus primeros 300€ sin intereses ni comisiones, y devuélvelos en 30 días

Solicita tu crédito ahora

Jaunākās ziņas